Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 63A 6kA 100mA typ A PF6-63/2/01-A xPole Home 112928 EATON
Wyłączniki różnicowoprądowe (różnicówki)
438.18
Wyłącznik różnicowoprądowy 63A 2P 6kA PF6-63/2/01-A xPole Home 112928 EATON
*Seria PF6- wyłączniki różnicowoprądowe Alternatywą dla bardziej wymagających użytkowników jest seria PF6. Wyłączniki tej serii znajdą zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym/ zbiorczym. Różnicówki PF6 stosuje się w dużych inwestycjach oraz przemyśle. Parametry techniczne: 6 kA/ bieguny; 2, 4/ prąd znamionowy; 25-63 A/ prąd różnicowy; 30, 300, 100, 500 mA/ typy czułości; A, AC, G, G/A, S/A, S. Co to jest wyłącznik różnicowoprądowy ? Wyłącznik różnicowoprądowy to potocznie różnicówka, elektryczne urządzenie zabezpieczające rozłącza ono obwód po wykryciu różnicy natężenia między prądem wpływającym i wypływającym. Głównym zadaniem różnicówki jest ochrona ludzi przed porażeniem. Parametry techniczne 63A 2P 6kA PF6-63/2/01-A xPole Home 112928 EATON: