Wyłącznik nadprądowy B 50A 3P+N 6kA PL6-B50/3N xPole Home 106903 EATON
Wyłączniki nadprądowe (bezpieczniki)
266.41
szt.
Aparatura modułowa xPole Home
Zalety produktów xPole Home:
- podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe, umieszczone z obu stron aparatury,
- klipsy mocujące pozwalające na szybki montaż.
wysoka jakoś materiałów wykorzystana do produkcji,
- solidne wykonanie,
- łatwość montażu,
- podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe,
- zasilanie aparatur z góry lub z dołu,
- klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35
- bezpieczeństwo oraz niezawodność,
- łatwy wybór produktów oraz ich późniejsza rozbudowa,
- nowoczesny wygląd.
Seria włączników nadprądowych xPole Home PL6
Parametry włączników nadprądowych xPole Home PL6:
- charakterystyka wyzwalania: typ B, C i D,
- prąd znamionowy: 6 – 63 A,
- znamionowa zdolność wyłączania: 6 kA,
- konfiguracja: Bieguny 1, 1+N, 2, 3, 3+N.
Po co nam wyłącznik nadprądowy EATON ?
Wyłącznik nadprądowy B 50A 3P+N 6kA PL6-B50/3N xPole Home 106903 EATON służy do zabezpieczenia instalacji elektrycznej przed skutkami przepływu prądu o większym natężeniu niż dopuszczalne, oraz przed skutkami zwarć. W momencie gdy powstanie zwarcie lub prąd [In] na zabezpieczonym obwodzie będzie wyższy niż maksymalny dopuszczalny to „es wybije”  - czyli automatycznie rozłączy zabezpieczany obwód.
Parametry techniczne B 50A 3P+N 6kA PL6-B50/3N xPole Home 106903 EATON:
  • charakterystyka wyzwalania: B
  • liczba biegunów: 3
  • liczba biegunów całkowita: 4
  • szerokość wyrażona liczbą modułów: 4
  • stopień zanieczyszczenia: 2
  • klasa przepięcia: 3
  • klasa ograniczenia energii: 3
  • częstotliwość: 50-60 Hz
  • głębokość wbudowania: 70,5 mm
  • jednocześnie rozłączany biegun N: tak
  • możliwość dodatkowego wyposażenia: tak
  • napięcie znamionowe: 400 V
  • prąd znamionowy: 50 A
  • rodzaj napięcia: AC
  • stopień ochrony: IP 20
  • znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2: 0 kA
  • znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898: 6 kA
Producent aparatury modułowej EATON
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Charakterystyka B
Napięcie znamionowe [V] 400
Prąd znamionowy [A] 50A