Wyłącznik mocy 3P 250A 36kA BZMC2-A250 121803 EATON
Wyłączniki mocy
szt.
Wyłącznik mocy BZM 250A BZMC2-A250 3-biegunowy 121803 EATON
EATON logo
Wyłącznik mocy BZM 250A BZMC2-A250 3-biegunowy 121803 EATON – Wyłącznik mocy firmy EATON to urządzenie, które stosuje się tam, gdzie moce wyłączane osiągają wysokie wartości w celu zabezpieczenia sieci elektrycznej oraz urządzeń znajdujących się w niej. Dzięki zastosowaniu wyłącznika nasza sieć zabezpieczona jest przed wszelkiego rodzaju przeciążeniami oraz zwarciami, które to mogłyby spowodować uszkodzenie któregoś z urządzeń podłączonych do niej. Najważniejsze parametry wyłączników mocy to: napięcie znamionowe, prąd znamionowy, prąd zwarciowy oraz znamionowy prąd ciągły. Wyróżniamy 3 rodzaje wyłączników mocy, są to: wyłączniki niskonapięciowe, średnionapięciowe oraz wysokonapięciowe. Urządzenie posiada stopień ochrony IP20 co gwarantuje ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych poprzez dłoń człowieka bądź ciało martwe.
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Wyłącznik mocy BZM 250A BZMC2-A250 3-biegunowy 121803 EATON
  • znamionowy prąd ciągły: 250 A
  • zakres napięcia znamionowego 415 - 415 V
  • znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: 36 kA
  • zakres nastawny wyzwalacza zwarciowego: 1400 - 2100 A
  • liczba biegunów: 3
  • stopień ochrony: IP20
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Ilość biegunów [xP] 3P
Prąd znamionowy [A] 250A