Wkładka topikowa ultraszybka M00UQU-N/16A/690V 004331203 ETI
Wkładki topikowe
91.03
szt.
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Wkładka topikowa ultraszybka M00UQU-N/16A/690V 004331203 ETI
  • Charakterystyka: gR
  • Napięcie znamionowe AC: 690 V
  • Prąd znamionowy: 16 A
  • Wielkość: NH000
  • Zwarciowa zdolność wyłączania AC: 50 V
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Typ NH
Prąd znamionowy 16A