Elektroniczny programator czasowy z funkcją astronomiczną JVT3-16AS 18721 KANLUX
Zegary programowalne
123.77
szt.
Elektroniczny programator czasowy z funkcją astronomiczną JVT3-16AS 18721 KANLUX - Produkt służy do automatycznego sterowania oświetleniem oraz innymi odbiornikami elektronicznymi. Urządzenie posiada stopień ochrony IP20, co zapewnia mu ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych poprzez dłoń człowieka oraz ciało martwe. Napięcie zasilania programatora to 220 - 240 V, natomiast prąd znamionowy to 16 A. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na szynie TH35. Programator umożliwia zaprogramowanie 8 punktów czasowych. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w funkcje przesunięcia czasu względem wschodu i zachodu słońca.
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Elektroniczny programator czasowy z funkcją astronomiczną JVT3-16AS 18721 KANLUX
  • napięcie znamionowe: 220 - 240 V AC
  • prąd znamionowy: 16 A
  • częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
  • sposób montażu: na szynę TH35
  • wymiary: 87 mm x 35 mm x 65 mm
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Prąd znamionowy 16 A